“Vivus.lt rankinio lyga”: klaipėdiečiai ir alytiškiai triuškino varžovus išvykose

2015-02-21

Lietuvos “Vivus.lt rankinio lygos” čempionate triuškinamas pergales išvykose iškovojo čempionato lyderiai Klaipėdos “Dragūnas” ir Alytaus “Almeida-Stronglasas”.

Klaipėdiečiai Varėnoje 16 įvarčių skirtumu – 38:22 (16:11) palaužė trečioje vietoje esančią Varėnos “Ūlos” ekipą. Varėniškiai atkakliai priešintis sugebėjo tik iki pirmojo kėlinio vidurio – 8:7, tačiau netrukus dragūniečiai įmetė penkis be atsako įvarčius ir nuo to laiko diktavo savo žaidimo sąlygas.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai nemažino apsukų – pradėjo spurtu 5:0 ir komandas jau skyrė dviženklė persvara – 21:11. Varėniškiams atkurti rungtynių intrigos nebepavyko.

“Dragūną” į pergalę vedė po 6 įvarčius įmetę Karolis Stropus ir Igoris Kopišinskis, 5 (2 iš 7 m) pridėjo Edvinas Vorobjovas, po 4 – Jonas Truchanovičius ir Arvydas Bučius.

Iš Varėnos komandos išsiskyrė po 4 įvarčius įmetę Gražvydas Sereičikas ir Remigijus Čepulis (2 iš 7 m), po 3 kartus pasižymėjo Žygimantas Grigėnas ir Arminas Grigėnas.

“Dragūnas” su 28 taškais (14 pergalių ir 1 pralaimėjimas) išlieka vienvaldžiu lygos lyderiu, o “Ūla” su 19 taškų (9 pergalės, 1 lygiosios, 5 pralaimėjimai) žengia trečia.

Alytiškiai surengė atakų šou Pasvalyje

Praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai Alytaus “Almeidos-Stronglaso” rankininkai Pasvalyje surengė tikrą atakų šou – net 23 įvarčių skirtumu – 41:18 (18:13) sutriuškino Pasvalio “Rankininkas/SM” ekipą.

Pasvaliečiai pirmąjį kėlinį dar daugmaž garbingai priešinosi (13:18), tačiau antrąjį kėlinį pradėjo tiesiog tragiškai – net 14 minučių negalėjo pelnyti įvarčio, o tuo tarpu alytiškiai sužaidė įspūdingą atkarpą 11:0 ir jau akivaizdžiai smaginosi triuškindami varžovus.

Alytaus ekipai 9 įvarčius (1 iš 7 m) įmetė Gintautas Adamkevičius, 8 (1 iš 7 m) – Žygimantas Micevičius, 7 – Robertas Paužuolis, 5 – Rokas Lastauskas.

Pasvalio ekipos gretose 4 įvarčius įmetė Andrius Dobradiejus, po 3 – Eligijus Baranauskas, Eligijus Povilionis ir Arnas Tekutis.

“Almeidos-Stronglaso” rankininkai su 26 taškais (13 pergalių ir 2 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, pasvaliečiai su 8 taškais (4 pergalės, 11 pralaimėjimų) – aštuntąją poziciją.

    

        

Varžybų rezultatai