Vivus.lt rankinio lyga: Klaipėdos „Dragūnas“ sėkmingai pradėjo mūšį dėl lygos aukso

2016-05-11

Trečiadienį Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygoje keturios ekipos pradėjo kovas dėl medalių. Pirmose serijos rungtynėse dėl aukso Klaipėdos „Dragūnas“ 21:20 (12:10) įveikė Alytaus „Almeida-Stronglasas“ ekipą, o akistatoje dėl bronzos medalių Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ 32:25 (19:12) nugalėjo Vilniaus HC „Vilnių“.

LRF nuotr2Uostamiestyje finalo seriją iki trijų pergalių pradėjo Klaipėdos „Dragūno“ ir Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Dragūnas“ – 12:10. Antroje rungtynių dalyje ekipos grūmėsi taškas į tašką. Visgi susitikimo pabaigoje „Dragūno“ vartininkas Aistis Pažemeckas tapo rungtynių didvyriu, kuriam puikiai pavyko atremti svarbius varžovų metimus ir padovanoti uostamiesčio ekipai pergalę rezultatu 21:20 (12:10).

Prie „Dragūno“ pergalės labiausiai prisidėjo Igoris Kopišinskis ir Gabrielius Virbauskas, pelnę po 5 įvarčius. Dar 4 pridėjo Lukas Simėnas.

Alytaus ekipoje 5 taiklius metimus atliko Žygimantas Micevičius, 4 – Lukas Lastauskas.

„Klampios rungtynės, kuriose Alytaus ekipa primetė savo žaidimo stilių. Pabaigoje buvo intriga, kurios mes nenorėjome, tačiau nieko nepakeisi. Pripažinsiu, jog mums buvo sunku tvarkytis su alytiškių žaidėju Tadu Stankevičium, kurio mūsų gynyba nesustabdė. Tikrai sunkios rungtynės, dar sunkesnės laukia Alytuje“, – po pirmųjų pergalingų finalo rungtynių sakė „Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas.

13090701_1402287256463792_1098964133_o_scKitose rungtynėse seriją dėl bronzos medalių sėkmingiau pradėjo Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai. Jie namuose 32:25 (19:12) gana lengvai susitvarkė su Vilniaus HC „Vilniaus“ ekipa, nesugebėjusia pirmose serijos rungtynėse rimčiau pasipriešinti kauniečiams.

Nugalėtojus į pergalę vedė Vaidas Drevinskas, kurio sąskaitoje 8 įvarčiai. Po 6 pridėjo Deivydas Virbauskas ir Mindaugas Urbonas.

Vilniečių gretose išsiskyrė po 4 įvarčius pelnę Mindaugas Agurkis ir Karolis Antonovičius. Dar 3 taiklius metimus pridėjo Šarūnas Sakalauskas.

Po pergalingai pradėtos serijos kauniečių treneris Albertas Mazeliauskas džiaugėsi, jog komanda aikštėje atliko tai, kas ir buvo nurodyta.

„Šiandien žaidėjai aikštėje darė tai, ką jie moka. Gal ir ne viską atliko gerai, tačiau rezultatas teigimas, todėl visko atlikti gerai net ir nereikėjo. Varžovai šiandien žaidė pakankamai gerai, tad į Vilnių važiuosime maksimaliai susikaupę ir stengsimės žaisti taip, kaip mes ir mokam“, – mintimis dalinosi Kauno „Granito“ vyr. treneris Albertas Mazeliauskas.

Antrosios ekipų rungtynės dėl medalių vyks šeštadienį. Alytuje 14 val. „Almeida-Stronglasas“ susitiks su Klaipėdos „Dragūnu“, o 15 val. sostinėje HC „Vilnius“ priims Kauno „Granito“ ekipą.

Varžybų rezultatai