„Vivus.lt“ rankinio lygoje – antrieji ketvirtfinalio mačai

2018-04-17

Lietuvos „Vivus.lt“ vyrų rankinio lygos atkrintamosios kovos prasidėjo prognozuotais rezultatais. Dvejose porose sulaukta intriguojančių rungtynių, kitose – favoritai be vargo įrodė savo statusą. Panašus scenarijus piešiamas ir antrosiose serijų rungtynėse.

Varėnos „Ūla“ – Klaipėdos „Dragūnas“

18:30  val. Ažuolo g.

bučius ūlaPirmąsias serijos rungtynes Klaipėdiečiai laimėjo 53:18. Net septyni jų žaidėjai pelnė po bent 5 įvarčius. Sunkiai sulaikomi čempionai nepaliko jokių vilčių Varėnos ekipai. Pastaroji savo likimą šioje serijoje žinojo jau anksčiau ir natūralu, kad laukia paskutiniųjų sezono rungtynių namuose. Arenoje, kurioje favoritams dažnai būdavo metamas rimtas iššūkis, ir šį kartą nusiteikimas turėtų būti maksimalus, o tikslas – paskutinėse sezono rungtynėse patampyti favoritams nervus. Vis tik didžiausia problema, kad „Dragūnas“ tai žino ir to laukia ir jų užklupti netikėtai nepavyks. Stipri rungtynių pradžia ir susikraunamas pranašumas, kuris leidžia ramiai pabaigti rungtynes. Klaipėdos ekipa jau trečiadienį užsitikrins vietą pusfinalyje.

Prognozė: 5-95

 

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Kauno „Granitas-Karys“

19:30 val. Šiaulių sporto rūmai

dubysa granitasDar viena labai panaši serija ir panašios laukiančios rungtynės. Pirmąją dvikovą kauniečiai laimėjo 37:17. Antrojoje tokios didelės persvaros laukti nevertėtų, tačiau tai turi būti sąlyginai lengva favoritų pergalė. Kauniečiai įrodė, kad sezono pabaigoje užklupęs taškų barstymo sindromas buvo laikinas. Vėl įjungta aukščiausia pavara ir ruošiamasi lemiamai sezono stadijai. Dar viena pusfinalio dalyvė bus žinoma po šių rungtynių.

Prognozė: 20-80

 

Vilniaus VHC „Šviesa“ – Vilniaus HC „Vilnius“

LEU 19:00 val.

hcv sviesaSunki pergalė pirmosiose rungtynėse 27:25 „Šviesą“ nuteiks maksimaliam susikaupimui antrosiose serijos rungtynėse. HC „Vilnius“ pastarąjį mūšį prisimins kaip prakeiksmą. Jo metu rankinio dievai nusisuko nuo šios ekipos. Solidžią „Šviesos“ persvarą panaikinę poros autsaideriai rungtynėms artėjant prie pabaigos turėjo persvarą. Vis tik jos išlaikyti nepavyko, o taip pat traumą patyrė ir Š. Sakalauskas, kuris ekipai padėti nebegalės. Ir taip trumpas ekipos suolas patyrė dar vieną rimtą nuostolį. Tuo metu „Šviesa“ dar turi nemažai nepanaudoto rezervo. Atsakomosiose rungtynėse jį turėtų pavykti išnaudoti ir iškovoti kiek lengvesnę pergalę savo namų arenoje.

Prognozė: 25-75

Kauno „KTU“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Garliavos SC 19:30 val.

ktu vilius juozaitisPirmąją dvikovą išvykoje šiek tiek netikėtai ir pakankamai užtikrintai, kontroliuodami rungtynių eigą, laimėjo KTU rankininkai. Apie tai, kad ši ekipa nebus „saldainis“ ketvirtfinalyje, kalbėta jau seniai. Lygoje didžiausią patirties bagažą turintys Alytaus atstovai pirmosiose rungtynėse buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą, tačiau ši ekipa yra pajėgi „perlaužti“ seriją. Šiemet jau yra pavykę įveikti būsimus varžovus jų arenoje. Kitas dalykas – jie ne kartą yra įrodę, kad pralaimint seriją ją galima laimėti. Visa iniciatyva šiuo metu yra KTU rankose, tačiau neaišku ar ekipai galės padėti traumą patyręs Vilius Juozaitis. Tiesa, Kauno ekipa itin rotuoja savo žaidėjus ir nėra stipriai priklausoma nuo vieno iš jų. Tai jų stiprybė, kuri ne kartą gelbėjo šio sezono metu. Laukia bekompromisė dvikova, kurioje abiejų komandų šansai lygūs. Nugalėtoją gali nulemti ir sėkmės faktorius.

Prognozė: 50-50

Varžybų rezultatai