„Vivus.lt“ rankinio lygoje laukia principinė Kauno ir Alytaus ekipų kova

2017-03-07

Priešpaskutinis Vivus.lt Lietuvos vyrų rankinio lygos turas gali sudėlioti visus taškus ant „i“ ir čempionate liks itin mažai komandų, kurios nežinos savo galutinės vietos po reguliaraus sezono. Vieni paskutiniųjų bandymai pakeisti savo pozicijas lentelėje jau šią savaitę. Šiame ture ilsėsis HC „Vilnius“ ekipa.

 

Kovo 8 d.

Vilniaus VHC „Šviesa“ – HC „Grifas-R.Sargūno sporto gimnazija-KKSC“

LEU sporto salė 18:30

sviesabhlSezono pabaigoje Vilniaus klubas įgavo smagų pagreitį ir sieks trečiosios pergalės iš eilės. Panašu, kad „Šviesa“ tampa jėga, su kuria turi skaitytis visos ekipos. Iš kitos pusės, tai ir įpareigoja įveikti tokias kaip Panevėžio komandas. Be jokių abejonių vilniečiai yra favoritai. Pirmąją dvikovą išvykoje jie laimėjo 31:18. Vilniečiai dar pretenduoja ir į ketvirtąją reguliaraus sezono vietą. Tad motyvacijos netruks. Jei pavyktų finišuoti minėtoje pozicijoje, tai būtų galima vadinti jaunos ir ambicingos komandos laimėjimu, bet tikrai ne galimybių riba. Panevėžiečių galimybės pakilti iš aštuntosios pozicijos itin miglotos, tad ši ekipa nejaus jokio spaudimo. Tai gali būti galimybė sužaisti aukščiau savo galimybių, bet vargu ar to užteks norint nustebinti „Šviesos“ klubą.

Prognozė: 65:10:25

Kauno „Granitas-Karys“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Kauno sporto Halė 19:15

varsaAbi ekipos turėjo nelengvą praėjusį turą, kur kovėsi atitinkamai su „Dragūnu“ ir HC „Vilniumi“. Šiame ture lengviau nebus. Komandos kovoja tarpusavyje dėl antrosios pozicijos reguliariajame sezone, o tai užtikrintų namų pranašumą pusfinalyje (jei ten komanda pateks). Apskritai, nemaža tikimybė, kad būtent šios ekipos ir aiškinsis santykius pusfinalio serijoje. Įvertinus tai, kad šiemet teko „persimest“ ir taurės ketvirtfinalyje, laukia itin smagi dviejų stiprių komandų, kurios viena kitą pažįsta kaip nuluptas, dvikova. Pirmąjį sezono mūšį savojoje arenoje laimėjo alytiškiai 32:23. Šį kartą viskas keliasi į Kauną, kur turėtų būti gerokai sunkiau.

Prognoze: 40:15:45

Utenos HC „Utena“ – Klaipėdos „Dragūnas“

Utenos daugiafunkcinis SP.K. 19:00

dragunasDovydas prieš Galijotą. Tiesa, šį kartą tikėtis biblinės dvikovos pabaigos nevertėtų. „Dragūnas“ turi įsirašyti dar vieną pergalę į savo sąskaitą, užsitikrinti pirmą vietą po reguliaraus sezono ir ramiai ruoštis laukiančiai paskutiniai dvikovai su čempionais. Sunku būtų surasti argumentų, kurie leistų Utenos ekipai bent jau garbingai pasipriešinti klaipėdiečiams. Komandų pajėgumų skirtumas per didelis, kad būtų realu tikėtis sensacijos. Darbinė išvyka, kurioje „Dragūnas“ privalo per pirmąjį kėlinį susikrauti solidų pranašumą ir ramiai pabaigti rungtynes. Lygiai taip pat kaip ir pirmojoje dvikovoje, kuri baigėsi rezultatu 48:22.

 

Prognoze: 10:5:85

Kovo 11 d.

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Varėnos „Ūla“

Šiaulių sporto rūmai 14:00

Dvikova, kurioje reiktų laukti įtemptos kovos. Pirmąją dvikovą Varėnoje laimėjo Šiaulių klubas 28:27. Vis tik nuo tada situacija pasikeitė. Šiaulių klubas po truputį praranda pirmajame rate iškovotas pozicijas, o žaidimas nebe toks įtikinamas. Tuo metu Varėnos „Ūla“ įgauna pagreitį ir žaidžia vis kokybiškesnį rankinį, pagrįstą greitomis atakomis. Žinoma, išvykoje lengva nebus, tačiau pakovoti dėl pergalės galima. Ar pavyks Varėnos ekipai nustebinti šį sezoną labiausiai stebinusią ekipą?

 

Prognozė: 50:10:40

Varžybų rezultatai