„Vivus.lt“ rankinio lygoje – lemiamas pusfinalio mūšis

2018-05-04

Lietuvos Vivus.lt vyrų rankinio lygoje laukia paskutiniosios pusfinalio rungtynės. Kol „Dragūnas“ laukia varžovo mūšyje dėl aukso, o „KTU“ dėl bronzos, „Granito – Kario“ ir „Šviesos“ dvikova kelia didelį ažiotažą.

Gegužės 5 d.

Kauno „Granitas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“

Kauno sporto Halė 15:00 val.

drabavičius urbonasAbi ekipos turėtų nusiteikti maksimaliai, tad vargu ar pasikartos pirmųjų rungtynių scenarijus, kuomet Kaune viena iš ekipų dominavo, o varžovai neturėjo jokių šansų. Lemiamos serijos rungtynės bus totalus nervų karas, kuriame galima laukti daugiau nei įprasta klaidų. Vilniečiai bandys į Kauną atsivežti tą neįtikėtiną gynybą, kurią demonstravo Vilniuje, kai per kėlinį „Granitui“ leido įmesti tik 6 įvarčius, o jų lyderiui Mindaugui Urbonui iš žaidimo pelnyti tik vieną įvartį. Taip pat Vilniaus ekipa, žiūrint iš šalies, atrodo labiau motyvuota ir užsivedusi, rodo daugiau emocijų, o tai papildomai užveda sėkmingiems žygiams.

Kauno ekipos pusėje meistriškumas ir patirtis. Kauniečiai nėra namų komanda, tačiau „Šviesa“ išvykos sindromą turi, tad tai gali kiek pagelbėti būsimų rungtynių šeimininkams. Nors Vilniuje nepavyko rasti naujų lyderių, ekipos suolas ilgesnis, sudėtis lygesnė. Taip pat sunku būtų tikėtis, kad „Granitas“ sužais dvejas prastas rungtynes iš eilės. Lygiai taip pat ir vilniečiai neturėtų tikėtis tokios gausos sėkmės šypsnių, kiek jų buvo antrosiose serijos rungtynėse.

Vis tik, rankinio dievų mintys nežinomos. Panašu, kad Kauno ekipa turi truputį daugiau galimybių ir argumentų, bet viską lems noras laimėti. Prieš praėjusių rungtynių „Šviesą“ neatsilaikytų joks Lietuvos klubas, lygiai taip pat gali sužaisti ir „Granitas“, kuris šiame sezone net tris kartus įtikinamai įveikė vilniečius.

Prognozė: 55-45

Varžybų rezultatai