„Vivus.lt“ rankinio lygoje – lyderių mūšis

2018-03-13

Priešpaskutinis „Vivus.lt“ vyrų rankinio lygos reguliaraus sezono turas gali lemti pirmosios vietos likimą. Tarpusavyje santykius aiškinsis iki šiol po vieną pralaimėjimą patyrusios Kauno ir Klaipėdos ekipos, kurios užima aukščiausias pozicijas lentelėje.

Kovo 14 d.

Kauno „Granitas-Karys“ – Klaipėdos „Dragūnas“

Kauno sporto halė 19:00 val.

DSC_2424Keistos buvo pirmosios tarpusavio rungtynės, kuriose „Granitas-Karys“ iškovojo  pergalę, o ekipos kartu pelnė net 75 įvarčius – 40:35. Ateinančioje dvikovoje tokio rezultatyvumo tikėtis būtų naivu. Abi ekipos supranta, kad šis mūšis gali lemti reguliaraus sezono nugalėtojus. Dėl papildomų rodiklių, kol kas turnyrinėje lentelėje žingsneliu priekyje kauniečiai, kuriems gali užtekti ir lygiųjų. Klaipėdiečiams būtina tik pergalė. Ir nors į Kauną jie atvyksta ne stipriausios sudėties, vargu ar tai mažins jų apetitą. Ilgokai lygoje visus iš kelio šlavę kauniečiai praėjusiame ture patyrė pirmąjį pralaimėjimą Alytuje. Ateinančiose rungtynėse turėtų atsiskleisti tikrasis kauniečių šio sezono charakteris. Ar ekipa susitvarkė su atsiradusiomis neigiamomis emocijomis? „Granitas-Karys“ šiai minutei kiek stipresnis, žais namuose ir yra rungtynių favoritas. Jei klaipėdiečiai pajaus iš varžovų bent truputį baimės ar nepasitikėjimo, iš karto juos „suvalgys“. Laukia vienos įdomiausių rungtynių reguliariajame sezone, kurių vertė labai didelė.

Prognozė: 45-15-40

Vilniaus VHC „Šviesa“ – „KTU“ 

LEU salė 19:00 val.

DSC_0575Vilniečiai kaunasi dėl trečiosios pozicijos reguliariajame sezone, tuo metu kauniečiai įsitvirtinę penktojoje ir joje liks prieš prasidedant atkrintamosioms kovoms. Įtampos nebuvimas gali leisti „KTU“ sužaisti geras rungtynes. Nors pirmoji tarpusavio dvikova ir baigėsi vilniečių pergale 34:29, šį kartą galima tikėtis labiau įtemptos kovos. VHC „Šviesa“ yra stipresnė ekipa, bet lygių skirtumas nėra toks ryškus, tad laimėti gali abi komandos. Tai turėtų būti gražios ir rezultatyvios rungtynės. Abi ekipos mėgsta greitą žaidimą, o tai dovanoja ir gražių epizodų, ir gerų emocijų. Situacija aikštėje gali keistis akimirksniu. Pastaruoju metu užtikrintai žaidžiantys „KTU“ rankininkai turėtų mesti rimtą iššūkį vilniečiams ir jei šyptels sėkmė, sumaišyti kortas jų kovoje dėl trečiosios pozicijos.

Prognozė: 55-15-30

Vilniaus HC „Vilnius“ – Utenos HC „Utena“

HC Vilnius salė 19:30 val. 

hc vilnius vilniusVilniečiai dar turi galimybių pakovoti dėl šeštosios vietos reguliariajame sezone. Varžovas, siekiant dviejų taškų, palankus. Pirmoji tarpusavio dvikova Utenoje baigėsi vilniečių pergale 35:26. Šį kartą galima tikėtis to paties. Blankoką sezoną žaidžiantis HC „Vilnius“ šiame sezone, priešingai nei ankstesniais, kol kas niekuo nenustebino. Belieka tikėtis, kad ekipa „patriukšmaus“ atkrintamosiose, kur viskas prasidės iš naujo. Utenos ekipos šansai patekti į atkrintamąsias migloti. Per dvejas likusias rungtynes reikia surinkti bent tris taškus. Įvertinus tai, kad viso sezono metu iškovotas tik vienas taškus, akivaizdu, kad ekipa žaidžia priešpaskutines rungtynes šiemet. Atsipalaidavimas ir didesnių tikslų nebuvimas gali leisti sužaisti neprastas rungtynes ir pridaryti problemų vilniečiams, kaip tai buvo praėjusiame ture su Šiaulių ekipa.

Prognozė: 80-5-15

Kovo 17 d.

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Varėnos „Ūla“

Šiaulių sporto rūmai 16:00 val.

dubysa gubernija utenaPirmoji dvikova baigėsi šiauliečių pergale 41:36. Po praėjusios savaitės sunkių rungtynių su „Utenos“ ekipa, šeimininkai bus nusiteikę maksimaliai. Jie vis dar kaunasi su HC „Vilniaus“ ekipa dėl šeštosios pozicijos reguliariajame sezone, tad tokiose rungtynėse privaloma iškovoti taškus. Pastaraisiais sezonais kovingai rungtyniaujantys šiauliečiai paprastai silpnesnėms ekipoms taškų nedalina. To reiktų tikėtis ir šiose rungtynėse. Varėnos klubas jau nebepakils aukščiau aštuntosios vietos, o tikimybė nepatekti į atkrintamąsias itin minimali. Tokie saugikliai ekipai leis rungtyniauti ypatingai neįsitempus ir tai gali kiek atrišti rankas. Vis tik Šiaulių ekipa atrodo įtikinamiau.

Prognozė: 75-5-20

Varžybų rezultatai