„Vivus.lt“ rankinio lygoje – pirmasis sezono derbis

2017-10-10

Trečiasis Vivus.lt vyrų rankinio lygos turas išsiskirs pirmuoju sostinės derbiu, o taip pat tuo, kad „ant popieriaus“ silpnesnės ekipos namuose priims favoritus. Šansas patampyti jiems nervus ir atimti taškų. Turą praleidžia ir ilsisi „KTU“ ekipa.

Spalio 11 d.

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Kauno „Granitas-Karys“

19:15 Šiaulių sporto rūmai      

bučinskasDviem pralaimėjimais Vilniaus ekipoms išvykose sezoną pradėję šiauliečiai žais pirmąsias rungtynes namuose. Varžovas ne iš lengvųjų – itin gerai sezono pradžioje įsibėgėjęs „Granitas-Karys“ iškovojęs dvi pergales įspūdingu +43 įvarčių santykiu. Tai nežada lengvo gyvenimo būsimų rungtynių šeimininkams. Juolab ir „svorio kategorijos“ skirtingos. Kauniečiai atvažiuoja trečiosios pergalės iš eilės ir vargu ar „SM Dubysa-Gubernija“ pajėgs juos sulaikyti.

Prognozė: 20-10-70

Vilniaus HC „Vilnius“ – Vilniaus VHC „Šviesa“      

19:30 HC Vilnius salė

Pirmasis Vilniaus miesto derbis šiame sezone. Jei ankstesniais metais abiejų ekipų šansai buvo vertinami daug maž vienodai, tai šiemet pranašumą turi VHC „Šviesa“, kuri atrodo grėsmingesnė ekipa. Vis tik sezono startas mums sufleruoja, kad „Šviesa“ dar neįgavo geros formos. Tokiu šansu bandys naudotis HC „Vilnius“. Jų tvirtovės prisibijo ir gerbia visi varžovai. Pridėjus ir tai, kad savaitgalį „Šviesa“ žaidė EHF iššūkio taurėje, galima spėti, kad tai sulygina komandų pajėgumą. Favoritai – „Šviesa“, bet savo statusą reikės įrodyti darbais, o tai lengva nebus.

Prognozė: 35-10-55

Spalio 14 d.

Utenos HC „Utena“ – Klaipėdos „Dragūnas“

13:00 Daugiafunkcinis SP.K.      

Trečiosios sezono rungtynės Utenos ekipai ir dar vienas varžovas iš praėjusio sezono medalininkų sąrašo. Po skaudžių nesėkmių prieš „Granitą-Karį“ ir „Varsą-Stronglasą“ ekipa šiose rungtynėse didelių iliuzijų neturės ir sieks garbingai pasipriešinti varžovams. Vargu ir įmanomas realus scenarijus, pagal kurį klaipėdiečiai pralaimėtų šias rungtynes. Jiems tai puiki galimybė padalinti žaidimo minutes visai komandai po lygiai ar „šlifuoti“ tai, kas sezono pradžioje kol kas netenkina.

Prognozė: 5-5-90 

ŪlaVarėnos „Ūla“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

13:00 Ažuolo G.

Sąlyginai tai taip pat yra derbis. Dvi Dzūkijos ekipos turi ilgą tarpusavio kovų istoriją. Tiesa, pastaraisiais metais akivaizdų pranašumą turi alytiškiai. Vis tik prisiminus praėjusių metų ketvirtfinalio antrąsias rungtynes, galima spėti, kad lengva nebus. Jau pirmosiose sezono rungtynėse namuose „Ūla“ vos neatėmė taškų iš Vilniaus „Šviesos“. Panaši galimybė bus ir žaidžiant su alytiškiais. Vis tik labiau patyrusi „Varsos-Stronglaso“ ekipa turėtų išvengti didesnių duobių ir laimėti rungtynes. Tikėtis „Ūlos“ sutriuškinimo – sudėtinga, ekipa tikrai pasispardys ir gali gerokai patampyti nervus savo būsimiems varžovams. Jei tai pavyks, į Varėną visos ekipos vyks su nerimu.

Prognozė: 30-10-60

Varžybų rezultatai