„Vivus.lt“ rankinio lygoje – reguliaraus sezono finišo tiesioji

2018-03-20

Paskutinysis Visus.lt vyrų rankinio lygos reguliaraus sezono turas vienoms komandoms nelems nieko, kitoms – tai bus paskutinė galimybė kautis dėl geresnių pozicijų.

Jau dabar aiškios visos ekipos, kurios pateko į atkrintamąsias kovas. Sezonas po šių rungtynių baigsis HC „Utena“ ekipai.

Kovo 20 d.

Utenos HC „Utena“ – Vilniaus VHC „Šviesa“

Daugiafunkcinis SP.K. 19:00

tomas bernatavičiusUtenos ekipai šios rungtynės nieko nebelemia, tad ekipa norės trinktelėti durimis ir patampyti nervus akistatos favoritams. Vis tik vilniečiai atvažiuoja pergalės. Jiems ji būtina kaunantis dėl trečiosios pozicijos reguliariajame sezone. Tad nusiteikimas bus maksimalus, o tai yra bloga žinia Utenos ekipai. Šį sezoną keletą kartų jie sužaidė geras rungtynes ir gerokai vargino favoritus, kuomet šie neįvertindavo varžovų. Šį kartą to tikėtis labai sunku. Įtikinama vilniečių pergalė ir jokių rezultatų laukimų iš kitų arenų kovoje dėl trečiosios pozicijos. Tokias prognozes patvirtina ir pirmųjų rungtynių rezultatas Vilniuje- 37:18.

Prognozė: 5-5-90

Kovo 28 d.

Klaipėdos „Dragūnas“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Neptūno sporto salė

dragūnas ulaViena iš klasikinių Lietuvos rankinio lygos dvikovų pastaraisiais sezonais. Nors alytiškiai vargu ar pakils aukščiau ketvirtosios pozicijos, jie šiemet jau įveikė „Granito-Kario“ klubą, tad pridėti „Dragūno“ skalpą būtų labai nebloga psichologinė paspirtis prieš atkrintamąsias kovas. Šių ekipų keliai dar gali susikirsti lemiamų kovų metu, tad tarpusavio susitikimų istorija gali daryti įtaką nusiteikimui. Namuose žaidžiantys klaipėdiečiai rungtynių favoritai, tačiau iškritus ne vienam pagrindinės sudėties žaidėjui, tenka ieškoti optimalaus žaidimo. Tuo gali pasinaudoti itin patyrusi Alytaus ekipa, kurios žaidimas pastaruoju metu nustojo „banguoti“, o žaidimo kokybės kreivė pasuko į viršų. Praėjusiose rungtynėse klaipėdiečiai parodė savo jėgą įveikdami „Granito-Kario“ ekipą. Klaipėdoje laukia įdomiausia šio turo dvikova. Pirmąją akistatą klaipėdiečiai laimėjo 30:25.

Prognozė: 60-10-30

KTU – Kauno „Granitas-Karys“

Garliavos SC 19:30 val.

granitas klaipėdojKauno derbis iš pažiūros turėtų būti lengvas pasivaikščiojimas „Granitui-Kariui“. Pirmoji dvikova baigėsi rezultatu 38:31 jų naudai. Vis tik, nereikia pamiršti, kad KTU rankininkai nebejaučia spaudimo turnyrinės lentelės prasme. Jie debiutiniame sezone finišuoja penktoje pozicijoje ir tai yra neblogas pasiekimas. Atkrintamosiose tai nebus „saldainis“ varžovams. Tą jie pabandys įrodyti ir kovoje su legendiniu Kauno klubu. Pastaruoju metu itin gerai sustyguotas KTU žaidimas gąsdina visus varžovus. Atrasti nauji lyderiai, nušlifuotas žaidimo braižas, didelė rotacija ir jaunatviškas maksimalizmas yra tie ginklai, kuriais žvangins KTU. „Granitas-Karys“ turi geresnę sudėtį ir didesnę patirtį. Šie argumentai atrodo įtikinamesni, tačiau pergalės jie negarantuoja. Sezono lyderiai savo pajėgumą dar turės įrodyti aikštelėje ir dovanos iš Alytaus klubo dėka gali pakilti į lentelės viršūnę.

Prognozė: 25-10-65

Varėnos „Ūla“ – Vilniaus HC „Vilnius“ 

Ažuolo G. salė 18:30

hcv draDar viena dvikova, kurioje viena ekipa žino atsakymus į visus klausimus, o kitai reikia taškų. Varėnos klubas bet kokiu atveju finišuos aštuntas, o vilniečiai pergalės atveju, pakils į šeštąją poziciją. Tad natūralu, kad motyvacijos jiems netruks net ir žaidžiant išvykoje. Nominaliai vilniečiai yra stipresni, o pirmąją tarpusavio dvikovą laimėjo 33:23. Jie favoritai ir šį kartą. „Ūlos“ ekipa gali namuose pasistengti padaryti viską, kad būtų iškovota pergalė. Tikėtis jų daugiau šiame sezone sunku. Tad nors rungtynės jiems nieko ir nelems, kovingumo trūkti neturėtų.

Prognozė: 20-10-70

Varžybų rezultatai