„Vivus.lt“ rankinio lygoje startuoja pusfinaliai

2018-04-27

Lietuvos Vivus.lt vyrų rankinio lygoje startuoja pusfinalio kovos. Abejose porose yra aiškus favoritas, tačiau tai negarantuoja lengvo pasivaikščiojimo.

Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „KTU“

dragūnas ktuReguliariajame sezone dvi lengvas pergales iškovojo „Dragūnas“ – 41:21, 41:25. Po to, kai „KTU“ eliminavo Alytaus klubą, klaipėdiečiams atsiveria tiesiausias kelias į finalą. „KTU“ yra gerokai parankesnis varžovas nei „Varsa-Stronglasas“. Dvi ekipos, propaguojančios labai panašų žaidimą, vargu ar kažkuo nustebins vieni kitus. Tačiau klaipėdiečių patirtis, meistriškumas ir sudėtis yra aukštesnio lygio, tad visi ginklai šios ekipos pusėje, teliko juos tinkamai užtaisyti ir laimėti artimiausius mūšius. Klaipėdos ekipos treneris A. Juškėnas treniruočių metu, tikėtina, labiau orientuojasi į komandos nuteikimą, o ne tam tikrų žaidimo aspektų šlifavimą. Nepaisant stipriai pagerėjusio KTU ekipos žaidimo ir keliamos grėsmės lyderiams, bemaž vienintelis kelias, kuriame galima laukti „Dragūno“ nesėkmės – varžovo neįvertinimas. KTU ginklai – entuziazmas ir alkis, bei teigiamas nusiteikimas ir motyvacija atidarius favoritų skalpų medžioklės sezoną. Tačiau klausimas ar šių ginklų gali užtekti kaunantis prieš „Dragūną“. „KTU“ greičiausiai  būtų pavojinga ekipa bet kuriai kitai pusfinalio ekipai, bet ne „Dragūnui“.

Prognozė: 80-20

Kauno „Granitas-Karys“ – Vilniaus „Šviesa“

drevinskas vaidasTarpusavio dvikovas šiemet laimėjo kauniečiai – 30:25, 34:27. Abi ekipos į pusfinalį pateko užtikrintai, tačiau situacija yra skirtinga. Kauno ekipa žaidžia gerą sezoną ir nors turėjo slystelėjimų reguliaraus sezono pabaigoje, vėl grįžta į užtikrintų pergalių kelią. Vilniaus ekipa taip pat susirenka visas reikiamas pergales, tačiau žaidimas dar neturėtų džiuginti. Kol kas vilniečiai nespindi visu pajėgumu ir neprimena praėjusio sezono „Šviesos“, kuri sudėtimi buvo silpnesnė, bet pusfinalyje pridarė vargo „Dragūnui“. Savojo optimalaus žaidimo neradimas turėtų neraminti ekipos sirgalius labiausiai. Šiandienos ekipų pajėgumas toks, kad vilniečiai gali kartą įkasti Kauno klubui, bet galiausiai vistiek turėtų likti mažajame finale. Norint patekti į kovą dėl aukso, reikia  gerokai kilstelėti savo žaidimo kreivę. Šiai minutei finale, po ilgo laiko tarpo, matome Kauno klubą. Bet tai gerokai lygesnė pora nei aptarta anksčiau.

Prognozė: 65-35

Varžybų rezultatai