„Vivus.lt“ rankinio lygoje sunkiai prognozuojamų kovų turas

2016-11-08

vilniussŠeštasis Lietuvos Vivus.lt vyrų rankinio lygos turas žada nemažai įdomių kovų. Tik vienose iš jų yra aiškus favoritas, tuo metu kitose nominaliai kiek silpnesnės komandos gali „įkasti“ favoritams. Daug lems komandų susižaidimas, kurį galėjo išbalansuoti dėl rinktinių kovų buvusi pertrauka. Šiame ture ilsėsis Vilniaus VHC „Šviesa“.

Lapkričio 9 d.

Klaipėdos „Dragūnas“Vilniaus HC „Vilnius“

Neptūno sporto salė 19:00

Praėjusiame ture Vilniaus ekipa įveikė Kauno „Granitą-Karį“. Šį kartą išvykoje bus bandoma „išrašyti“ klaipėdiečiams pirmąjį sezono pralaimėjimą. Tikėti tokiu scenarijumi pakankamai realu. Dalis klaipėdiečių grįžta į komandą po rinktinės stovyklos ir alinančių rungtynių. Ir nors turėtų jaustis emocinis pakilimas po pergalės prieš Norvegiją, lygiai taip pat turėtų jaustis ir fizinis nuovargis. Taip pat ir bendrų treniruočių trūkumas. Tai privalumas svečių komandai, kuri galėjo ilgą laiką ruoštis būtent šiai dvikovai. Vienų iš rezultatyviausių lygos komandų dvikova šį kartą gali būti kiek kitokia, o nugalėtoją lemti gynyba. Vilniaus ekipai greitas rankinis gali būti pražūtingas, o klaipėdiečiai turėtų tikėtis didesnio indėlio iš rinktinėje „neišsikrovusių“ žaidėjų. Lyderiai gali būti blankūs.

Prognozė: 50-15-35

granitassKauno „Granitas-Karys“Utenos HC „Utena“

Kauno sporto Halė 19:15

Kauniečiai namuose grumsis su nei vienos pergalės šiame sezone dar neiškovojusia Utenos ekipa. Tai, ko gero, mažiausiai klausimų keliančios rungtynės. Visose pozicijose pranašumą turintys būsimų rungtynių šeimininkai turi užtikrintai pradėti rungtynes ir visus klausimus išspręsti dar iki pertraukos. Utenos ekipos šansai laimėti minimalūs ir tik kauniečių nenusiteikimas gali šias rungtynes padaryti atkaklias.

Prognozė: 80-10-10

Lapkričio 12 d.

Varėnos „Ūla“HC „Grifas-R.Sargūno sporto gimnazija-KKSC“

Ažuolo mokylos sporto salė 13:00

Dviejų turnyrinės lentelės apačioje esančių ekipų mūšis dėl galimybės pakilti į šeštąją poziciją. Abi ekipos šiame sezone po kartą įveikė Utenos komandą ir tai yra vieninteliai jų taškai. Tarpusavio rungtynės gali tapti itin svarbios kovoje dėl geresnių pozicijų ir vietos atkrintamosiose sezono pabaigoje. Jei Varėnoje namų sienos prisimins senus gerus laikus ir taps papildomu žaidėju aikštėje, tuomet šeimininkai turėtų švęsti pergalę po atkaklios kovos. Komandų rezultatyvumas ir gynyba yra panašaus pajėgumo. Tad laukia atkakli dvikova, kurioje nugalėtoją gali lemti smulkmenos. Varėnos ekipos gerbėjai, kurie praleis šias rungtynes, gali ne tik neišvysti puikaus reginio, bet ir neprisidėti prie puikios atmosferos kūrimo, kurios buvimas ar nebuvimas taip pat gali būti vienu iš raktų į pergalę.

Prognozė: 40-10-50

Alytaus „Varsa-Stronglasas“Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“

Birutės g. Sporto salė 14:00

Šio sezono išsišokėliai iš Šiaulių meta iššūkį čempionams. Šiauliečiai yra rezultatyvesni, bet gynyboje palieka daugiau spragų. Pastarieji turai jiems nebuvo lengvi. Šiauliečiai pralaimėjo Kauno ir Klaipėdos ekipoms, dabar laukia dvikova su dar vienais iš čempionatų favoritų. Alytaus rankininkai jau ne vienerius metus susilaukia pagyrimų dėl gero darbo prie savųjų vartų, kuris dažnai ir tampa raktu į pergalę. Šios rungtynės neturėtų būti išimtis. Panašus scenarijus buvo praėjusiame ture, kuomet buvos sustabdyta pakankamai greita žaidimą propaguojanti „Šviesos“ ekipa (18:23). Šiauliečiai turėtų būti kiek kietesnis riešutas, kurie per pertrauką tarp turų jau turėjo pamiršti praėjusias nesėkmingas rungtynes ir bus nusiteikę sumažinti nepralaimėjusių komandų čempionate skaičių.

Prognozė: 60-10-30

 

Varžybų rezultatai