„Vivus.lt“ rankinio lygoje – turnyrinės lentelės kaimynų kovos

2018-02-28

Reguliarusis Vivus.lt rankinio lygos sezonas artėja prie pabaigos ir komandos vis labiau pradeda rūpintis savo užimamomis pozicijomis. Šiame ture papildomos intrigos įneša tai, kad tarpusavyje kaunasi turnyrinės lentelės kaimynai.

Kovo 1 d.

Vilniaus VHC „Šviesa“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

LEU sporto salė 19:00  val.

DSC_0952Mūšis dėl trečiosios pozicijos. Vilniečių pergalės atveju jie itin priartėtų prie tikslo užimti trečiąją vietą reguliariajame sezone. Alytaus klubui, norint pakovoti dėl šios pozicijos, reikalinga tik pergalė. Pirmoji tarpusavio dvikova Alytuje baigėsi vilniečių pergale 31:30. Tai leidžia tikėtis panašios įtemptos kovos ir Vilniuje. Vertinant komandų sportinę formą ir pasirodymus pastaruoju metu, šiokį tokį pranašumą turi vilniečiai, kurių žaidimas atrodo kiek stabilesnis. Alytiškiai neišvengia pakilimų ir nuosmukių, taip pat komandą šiek tiek išretino traumos. Vis tik tai bus dviejų lygių varžovų dvikova ir galima tikėtis puikios dvikovos su nenuspėjama pabaiga. Vilniečiai turnyrinėje lentelėje yra aukščiau, žaidžia namuose, tad jie yra labai nežymūs šio susitikimo favoritai.

Prognoze: 55-15-30

Kovo 3 d.

Vilniaus HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“

HC Vilnius rankinio salė 14:00 val.

virbauskaiPirmąją tarpusavio dvikovą klaipėdiečiai laimėjo įtikinimai 39:27. Šį kartą dvikova keliasi į HC „Vilniaus“ namų salę, iš kurios „Dragūnas“ turi ir karčių prisiminimų. Vilniečiams netruks nei noro nei motyvacijos įveikti vienus sezono lyderių. Kitas dalykas, taškų reikia ir kovoje dėl penktosios pozicijos. Klaipėdiečiai, kurių keletas svarbių žaidėjų yra traumuoti, sieks pratęsti pergalių seriją. Lengva nebus, tačiau būtent jie yra šios dvikovos favoritai. Net ir įvertinus klaipėdiečių netektis, jie vis dar atrodo stipresnė ekipa ir net žaidžiant istoriškai ne pačioje palankiausioje salėje, pergalė turėtų iškeliauti į Klaipėdą.

Prognozė: 20-5-75

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – KTU     

Šiaulių sporto rūmai 14:00 val.     

siauliai virbauskasTiesioginis mūšis dėl penktosios pozicijos reguliariajame sezone. Pergalės atveju KTU itin priartėtų prie šio tikslo. Pirmąsias tarpusavio rungtynes namuose pralaimėję kauniečiai sieks revanšo išvykoje. Ekipa žaidžia gerokai stabiliau ir užtikrinčiau nei sezono pirmojoje pusėje. Tai grėsmė šiauliečiams, kurie ir patys tai puikia supranta. Vis tik jų namų tvirtovėje prakaituodavo ir favoritai. Šiemet pakankamai užtikrintai visiems nervus draskantys „SM Dubysa-Gubernija“ rankininkai namuose sieks tik pergalės, kuri leistų susilyginti taškais su kauniečiais. Namų arena, gera forma ir taškų svarba juos daro šios dvikovos favoritais, tiesa, labai nežymiais. Tai dvi lygios ekipos ir šias rungtynes pamatyti tikrai verta.

Prognozė: 50-15-35

Varėnos „Ūla“ – Utenos HC „Utena“ 

Ažuolo G. sporto salė 13:00 val.

ula vilniusDar vienas lentelės kaimynų mūšis. Po pirmųjų tarpusavio rungtynių švieslentėje degė skaičiai 29:29 ir tai yra kol kas vieninteliai abiejų ekipų iškovoti taškai. Tad abi komandos puikiai supranta, kad pergalė šiose rungtynėse gali garantuoti aštuntąją vietą reguliariajame sezone ir sezono pratęsimą atkrintamosiose. Tokiose rungtynėse svarbi ne tik ekipų sportinė forma, bet ir susikaupimas bei patirtis. Jei viena iš ekipų „perdegs“, tuomet varžovams kelias į pergalę bus nesudėtingas. Vis tik laukiame intriguojančios kovos. Retai šios ekipos eina į aikštę laukdamos pergalės. Šios rungtynės būtent tokios ir šeštadienio popietę Varėnos rankinio mėgėjai turėtų ateiti ir padėti ekipai kautis dėl pergalės. Jie tai padaryti tikrai gali bei yra nežymūs šių rungtynių favoritai. Utenos komanda turi savų ginklų ir savų motyvų. Ekipa, po ilgo laiko tarpo, siekia patekti į atkrintamąsias. Jei tai padaryti pavyktų, sezono tikslai būtų įgyvendinti.

Prognozė: 55-15-30

Varžybų rezultatai