„Vivus.lt“ rankinio lygos 13 – ajame ture daugiausiai įtampos laukiama Kaune

2018-02-20

Po taurės varžybų pertraukos grįžta „Vivus.lt“ rankinio lygos 13 turo kovos. Dalis jų savo intriga neturėtų nusileisti taurėje matytiems įnirtingiems mūšiams. Nereikėtų pamiršti, kad kol vienos ekipos kovėsi taurėje, kitos ilsėjosi, o tai gali būti svarbus faktorius.

Vasario 21 d.

Kauno „Granitas-Karys“ – Vilniaus VHC „Šviesa“ 

Kauno sporto Halė 19:00

DSC_2273Be jokios abejonės tai turėtų būti įdomiausios turo rungtynės. Pirmąją dvikovą Vilniuje laimėjo kauniečiai rezultatu 30:25. Nuo to susitikimo prabėgo nemažai laiko ir situacija šiuo metu turėtų būti palankesnė Vilniaus ekipai nei tuomet. Kol kas vietiniame fronte neklumpantys kauniečiai gali kiek „primigti“ ir tai puikus šansas „Šviesai“. Pridėjus ir praėjusio savaitgalio „Granito“ pergalę taurės turnyre, kauniečiai gali būti pažeidžiami ir tinkamai nenusiteikti rungtynėms. „Šviesos“ žaidimas pastaruoju metu gerėja ir sezono pabaigoje galime išvysti viską griaunančią jėgą iš Vilniaus. Vis tik, kauniečių turima patirtis ir demonstruojamas rankinis leidžia spėti, kad šių rungtynių favoritai yra būtent jie, tačiau prisibijoti vilniečių reikia kaip niekada. Kauniečiai šiuo metu žaidžia geriausią rankinį šalyje ir tai įrodė savaitgalį, tačiau „Šviesa“ visada bus pasiruošus nutraukti pastarųjų pergalių seriją jei tik varžovai suteiks tam šansą.

Prognozė: 55-10-35

Klaipėdos „Dragūnas“ – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 

Neptūno sporto salė 19:00 val.

DSC_2479Pirmosiose rungtynėse „Dragūnas“ turėjo vargo, bet išsivežė pergalę iš Šiaulių – 33:27. Pastaruoju metu Šiaulių klubas rimtas varžovas visiems lygos lyderiams. Sunku pasakyti kaip Klaipėdos ekipą paveiks taurės rezultatai, kur dvi dienas iš eilės teko atiduoti daug jėgų, tačiau trofėjaus iškovoti nepavyko. Dėl traumų sutrumpėjęs ekipos suolas taip pat nenuteikia optimistiškai. Vis tik, „Dragūnas“ turėtų dėkoti palankiam tvarkaraščiui – varžovas įveikiamas net ir praradus dalį „amunicijos“ bei su dalinai iškrautais „akumuliatoriais“. Prognozė – darbinė klaipėdiečių pergalė, bet teks nusiteikti rimtai ir gerai paprakaituoti.

Prognozė: 70:10:20

Kauno „KTU“ – Varėnos „Ūla“

Garliavos SC 19:30 val.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje ekipos padovanojo įspūdingą įvarčių fiestą –  „KTU“ rungtynes laimėjo rezultatu 42:35. Panašaus scenarijaus galima tikėtis ir šį kartą. Abi ekipos mėgsta bėgti, regzti trumpas atakas, o įspėjimai apie pasyvų žaidimą retas reiškinys, kuomet jos kontroliuoja kamuolį. „KTU“ žais namie ir tai bus svarbus faktorius. „Ūla“ namuose gali „sužvėrėti“, tačiau išvykose būna kiek silpnesnė. Aukščiausios lygos pamokas puikiai įsisavinantys kauniečiai tampa rimta jėga lygoje ir tą pajautė savų žiūrovų akivaizdoje įveiktas Alytaus klubas. KTU, kuriems labai reikia taškų kovoje dėl penktosios vietos lentelėje, pergalė gražiose ir rezultatyviose rungtynėse – tokia išankstinė prognozė.

Prognozė: 65-10-25

Vasario 24

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Vilniaus HC „Vilnius“ 25:29

Sporto rūmai 14:00 val.

DSC_0952Vienintelės savaitgalio rungtynės turėtų būti gera pramoga Alytaus rankinio mėgėjams. Tiesa, žadėti, kad bus iškovota pergalė negalima. Dėl jos teks tikrai rimtai pakovoti. Kiekvienais metais vienam ar kitam favoritui įkasdavęs HC „Vilniaus“ klubas šiemet kol kas šios tradicijos nepratęsė, tačiau potencialo tam yra ir Alytaus klubas yra vienas iš tų, kurį vilniečiai gali įveikti. Saugų atstumą nuo artimiausių persekiotojų turintys alytiškiai prieš atkrintamąsias kovas gali ilsinti lyderius ir leisti pasireikšti jaunimui. Taip pat netikėtas pralaimėjimas „KTU“ ekipai, nepaisant to, kad nežaidė Ž. Micevičius, parodo, kad „Varsa-Stronglasas“ šiemet neišvengia pakilimų ir nuosmukių. Jei Alytaus klubas sužais kiek geresnes nei vidutines rungtynes, pergalė turėtų likti namų arenoje.

Prognozė: 60-10-30

Varžybų rezultatai