„Vivus.lt“ rankinio lygos finaluose laukia antrieji mūšiai

2018-05-11

Lietuvos Vivus.lt vyrų rankinio lygos finaluose laukai antrosios dvikovos. Mūšyje dėl bronzos ji gali būti lemiama, tuo metu didysis finalas dar tik įgauna pagreitį.

Gegužės 12 d.

Kauno „KTU“ – Kauno „Granitas-Karys“

Garliavos SC 15:00 val.

barzdenis lazauskasMūšyje dėl bronzos priekyje „Granito“ rankininkai, kurie įtikinamai laimėjo pirmąją dvikovą. KTU nebus linkę atiduoti medalių be kovos, juo labiau, kad kitąmet pakartoti patekimą į ketvertą nebus taip lengva, tad reikia naudotis esamu šansu. Nors varžovai grėsmingi ir savo jėgą jau įrodė, KTU šiame sezone ne kartą pademonstravo, kad gali mesti iššūkį visoms komandoms. Sunku pasakyti, kokią psichologinę įtaką lygos debiutantams darys tai, kad šios rungtynės jiems gali būti paskutinės, tačiau motyvacijos trūkti neturėtų. Kovingi, veržlūs ir užsidegę KTU atstovai žaidžia išgyvenimo rungtynes. Jei KTU atstovai neperdegs ir pradžia „neprisvils“, sulauksime įdomesnių nei pirmųjų rungtynių. Kauno „Granitas-Karys“ tikėsis tokio scenarijaus ir varžovų bandymo išgyventi. Be to prie jų motyvacijos galima pridėti ir  atostogų kvapą. Jei tas kvapas neužliūliuos, patirtis ir meistriškumas turėtų leisti atsilaikyti ir iškovoti lemiamą šios serijos pergalę. „Granitas-Karys“ jau šį šeštadienį gali įrodyti, jog yra geriausia Kauno komanda.

Prognozė: 35-65

Vilniaus „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“

LEU 15:00 val.

šviesa vs cibulskisVilniečiai jau pirmosiose rungtynėse įrodė, kad ne veltui žaidžia finale. Jie turėjo realų šansą laimėti pirmąjį mačą Klaipėdoje, tačiau nusileido po pratęsimo. Toks scenarijus dar labiau įkvėps būsimų rungtynių šeimininkus, kurie pajautė, kad „Dragūnas“ pažeidžiamas. Namuose „Šviesa“ praėjusiais metais pusfinalio serijoje „Dragūną“ įveikė užtikrintai, kodėl tai negalėtų nutikti šiemet? Be jokių abejonių, Klaipėdos atstovai išanalizavo pirmųjų rungtynių klaidas ir stengsis jų nekartoti bei apsunkinti vilniečių gyvenimą, tikėsis lengvesnės rungtynių pabaigos. Dviejų komandų, sukurtų rankinio sprintams, mūšis Vilniuje turėtų būti bemaž tiek pat intriguojantis kaip ir pirmasis.

Šiuo metu galime konstatuoti, kad abi ekipos nusipelnė vietos finale. „Dragūnas“ už stabilumą viso sezono metu, nepaisant nuolatos kamavusių traumų. Vilniečiai – už didžiulį kovingumą ir puikų sportinės formos piko pasiekimo apskaičiavimą. Finale grumiasi šiuo metu geriausią rankinį demonstruojančios ekipos.

Prognozė: 40-60

Varžybų rezultatai