„Vivus.lt rankinio lygos“ I turas – be staigmenų

2015-09-27

Šeštadienį buvo sužaistos likusios pirmojo turo rungtynės  „Vivus.lt Rankinio lygos“ 2015-2016 metų sezone.

Pergales iškovojo vicečempionai  Alytaus “Almeidos- Stronglaso”  ir abi Vilniaus komandos HC “Vilnius” ir VHC “Šviesa”

Vicečempionų sėkmingas startas Utenoje

Alytaus „Almeidos- Stronglaso“ komanda išvykoje rezultatu 34:23 (16:12) nugalėjo HC “Utena” klubą.

Šiose rungtynėse alytiškius į priekį vedė Žygimantas Micevičius pelnęs 10 įvarčių (4 iš 7 m), 6 pridėjo Aurelijus Sabonis, 5- Povilas Palionis.

Namų aikštelės komandoje rezultatyviausias buvo Karolis Antanavičius – 8 įvarčiai, po 4 įvarčius pridėjo Giedrius Kvyklys ir Arūnas Urbonas (2 iš 7 m).

HC Utena Andrius Katinas: Varžybas pradėjome susikoncentravę, tačiau viskas vyko ne pagal planą, padarėme daug klaidų. Antroje varžybų dalyje pritrūko tikslumo, tačiau sezono pradžią vertinu labai gerai, o antrose rungtynėse sieksime tik pergalės.

Alytaus Almeida-Stronglasas Egidijus Petkevičius: Kaip ir reikėjo tikėtis pradėjome sunkiai, matyt įtakojo pirmos rungtynės dėl to mes kaip senas garvežys kol įsivažiavome. Iš dalies esu patenkintas rungtynėmis iš dalies ir ne. Žiūrėsim į ateitį, stengsimės tokių klaidų nedaryti kokias darėm ir sustyguoti žaidimą.

Vilniečių ekipos nugalėjo savo varžovus

Valdas DrabavičiusHC “Vilnius” savo aikštelėje rezultatu 31:23 (13:13) įveikė Šiaulių “SM Dubysa- Gubernija” komandą. 48 min rezultatas buvo 23:23, bet dėka E. Dragūno puikaus žaidimo vartuose vilniečiai atitolo nuo trumpesnį suolelį turėjusių varžovų.

Vilniaus ekipoje prie pergalės daugiausia prisidėjo Šarūnas Sakalauskas, 7 (1) – Domantas Čuplinskas.

Šiauliečiams 7 – Mindaugas Nakvosas, 6 – Gabrielius Virbauskas.

Kita sostinės komanda VHC “Šviesa” išvykoje nugalėjo Pasvalio “Rankininkas/SM” komandą rezultatu 27:22 (11:10).

Aikštelės svečiams daugiausia įvarčių pelnė Valdas Drabavičius – 14 (4), 4 – Gytis Kristanavičius.

Pasvalio komandoje daugiausia prisidėjo Lukas Vanagas – 10 (2), jam labiausiai talkino Eligijus Baranauskas, pelnęs 3 įvarčius.

Praėjusių metų bronzos medalio laimėtojai VHC “Šviesa” šiais metais rungtyniaus be praėjusių metų savo ekipos lyderių- Skirmanto Plėtos ir Tomo Bernatavičiaus. Jie abu išvyko į užsienį, kur išbandys save legionieriaus rolėje. Komandoje nebėra ir ilgamečio komandos žaidėjo Mindaugo Sukacko ir pernai daug vilčių teikusiais Dovydo Kuodžio ir Rosvaldo Ramunio.

Priminsime, kad trečiadienį startavusioje Vivus.lt rankinio lygoje pergales iškovojo Klaipėdos “Dragūnas” ir Kauno “Granitas – Gaja – Karys”, jie atitinkamai nugalėjo Panevėžio HC “Grifas- Sporto Gimnazija- KKSC” ir Varėnos “Ūlos” komandas. Klaipėdiečiai ir kauniečiai šį savaitgalį varžosi Baltijos lygoje. Šiandien Lietuvos čempionai susitinka su Viljandi HC (Estija), o rytoj su kita estų ekipa HC Kehra. Kauno “Granito – Gajos – Kario” rankininkai šiandien rungtyniauja su HC Vityaz (Baltarusija), o rytoj jų laukia mačas su kita Baltarusijos ekipa HC “Meškov Brest”.

Varžybų rezultatai