Vyrų lygoje vilniečių ir šiauliečių pergalės

2015-11-15

Šeštadienį įvyko likusios dvi rungtynės Vivus.lt rankinio lygos šeštajame ture. Jos buvo žaidžiamos Pasvalyje ir Vilniuje. 

Antroji iš eilės šiauliečių pergalė

Pasvalio „Kurana – SM“ ekipa šį sezoną niekaip negali pajusti pergalės skonio. Šiandien į „Pieno Žvaigždžių“ areną atvyko varžovai iš Šiaulių „SM Dubysa – Gubernija“. Pasvalio komandoje šioms rungtynėms nebuvo registruotas šeimininkų atakų lyderis Lukas Vanagas, kuris vidutiniškai šiame sezone įmeta po 5 įvarčius ir yra rezultatyviausias ekipos žaidėjas. Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje ėmė dominuoti svečiai ir be didesnės intrigos iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 27 : 36 (10 : 20).

Pasvalio „Kurana – SM“ komandoje šiandien 6(2 iš 7 m.) įvarčius įmetė Eligijus Baranauskas, 5- Eligijus Povilionis, 4- Arnas Tekutis.

Šiaulių „SM Dubysa – Gubernija“ į pergalę vedė nesustabdomai žaidęs Gabrielius Virbauskas pelnęs 13 įvarčių, po 6 kartus pasižymėjo Aivaras Budrys ir Mindaugas Nakvosas.

Po antrosios iš eilės pergalės šiauliečiai su keturiais taškais įsitvirtina septintoje turnyro lentelės vietoje, tuo tarpu dar taškų neiškovojusi Pasvalio „Kurana – SM“ lieka dešimtoje pozicijoje. 

VHC „Šviesa“ nutraukė „Grifo“ pergalių seriją

Panevėžio HC „Grifas – Sporto gimnazija – KKSC“ buvo iškovojusi tris pergales iš eilės ir atvyko į Vilnių siekti ketvirtosios. Jų varžovai VHC „Šviesa“ klubo rankininkai buvo kitokios nuomonės ir apgynė savo aikštelę rezultatu 27 : 19 (14 : 10). Taip vilniečiai reabilitavosi po praėjusio turo pralaimėjimo kitai sostinės ekipai HC „Vilnius“.

Prieš rungtynes buvo apdovanotas geriausias spalio mėnesio Vivus.lt rankinio lygos žaidėjas. Juo tapo Valdas Drabavičius, kuris ir šiose rungtynėse vedė į priekį savo ekipą įmetęs 13(3) įvarčių, 5- įmetė po traumos grįžęs Lukas Balbierius.

Svečių gretose 5- Domantas Pukas ,4- Arūnas Valansevičius.

Lukas Balbierius (VHC „Šviesa“ žaidėjas): į aikštelę sugrįžęs po traumos jaučiuosi gerai, tik kad dar negaliu daryti visko pilnu pajėgumu, trūksta jėgos ir greičio, pačiam dar baisu, kad galima vėl „išsukti“ koją. Prieš rungtynes akcentavome greitą puolimą ir, manau, šiandien visai neblogai tai pavyko. O pozicinis puolimas tai dar vis sunkiai sekasi, bet manau, kad sezono eigoje mes pakoreguosime ir šį komponentą. Pirmame kėlinyje pirmosios minutės buvo labai geros. Nors kol kas žaidžiam banguotai, labai banguotai. Rungtynių didžiausias pliusas tai, kad pagaliau rungtyniauti galėjo pilna sudėtis, visi grįžo po traumų. Daugiausia problemų varžovų komandoje sukėlė vartininkas Žvirblis.

Valdemaras Burba (Panevėžio HC „Grifas – Sporto Mokykla – KKSC treneris): prieš rungtynes akcentavome gerą žaidimą gynyboje, tačiau tai nelabai pavyko. Nors „Šviesa“ nepelnė daug įvarčių iš toli, bet nesugebėdavome sustabdyti jų pagrindinio žaidimo komponento- greito puolimo. Kiekviename kėlinyje praleidome po 6 įvarčius greitame puolime. Tai buvo didžiausia klaida. Vienintelis žaidėjas, tai Pukas, kuris stengėsi aktyviai žaisti puolime ir pelnė 4 įvarčius pirmame kėlinyje, tačiau to neužteko. O antras kėlinys buvo nervingas. Nekaltinu savų žaidėjų, nekaltinu teisėjų, tačiau kelis kartus likome aikštelėje keturiese, o tai aišku privertė dažniau klysti. Šiandien „Šviesos“ komanda pademonstravo organizuotą žaidimą, kas ir nulėmė jų pergalę.  

Po šio turo čempionato vienvaldžiu lyderiu su 12 taškų tapo praėjusių metų čempionas Klaipėdos „Dragūnas“. Kuris kaip ir trečioje vietoje esantis Kauno „Granitas – Gaja – Karys“ šį savaitgalį rungtyniauja Baltijos lygoje.

Kitas Vivus.lt rankinio lygos turas bus žaidžiamas ateinantį šeštadienį- lapkričio 21 dieną.

Varžybų rezultatai