LRF taurės turnyre paaiškėjo finalinio ketverto dalyviai

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyre liko keturi pretendentai į nugalėtojo titulą. Kelialapius į finalinį ketvertą iškovojo ketvirtfinalius laimėję Vilniaus „Šviesa“ ir Alytaus „Varsa-Stronglasas“. Finaliniame ketverte Vilniaus ir Alytaus komandos prisijungs prie praėjusio sezono turnyro finalininkų – Klaipėdos „Dragūno“ ir… Read More

LRF taurės ketvirtfinalyje – įtikinamos šeimininkų pergalės

Prasidėjo Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro ketvirtfinalio kovos. Dėl kelialapių į LRF taurės finalo ketvertą ketvirtfinaliuose kovoja Alytaus „Varsa-Stronglasas“ su Vilniaus HC „Amber“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“ su HC „Vilnius“. Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrintas pergales šventė namuose žaidusios komandos.… Read More

Lietuvos moterų lygos lyderių dvikovoje pergalę lėmė vienas įvartis

Lietuvos moterų rankinio čempionato 5 ture susitiko iki tol taškų dar nepraradusios Vilniaus „Eglės“ ir Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ komandos. Sostinėje vykusį susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkės „Eglės“ rankininkės. Per pirmą kėlinį vilnietės susikrovė trijų įvarčių persvarą 15:12. „Garliava“ vijosi… Read More

Europos lygoje Babarsko pergalė ir Truchanovičiaus debiutas

EHF Europos lygos grupių varžybose sužaistos 3 turo rungtynės. Jose skirtingai sekėsi komandoms, kurioms atstovauja Lietuvos rankininkai. B grupėje Prancūzijos „Pays d‘Aix Universitete“ komanda su Gerdu Babarsku, namuose po permainingos kovos 33:30 (14:17) palaužė artimiausią persekiotoją Budapešto „Ferencvaros“ klubą. Gynyboje… Read More

A.Malašinsko įvartis išgelbėjo „Melsungen“ nuo pralaimėjimo Bundeslygoje

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis pelnytas Aideno Malašinsko įvartis padėjo „Melsungen“ komandai pratęsti sėkmingą seriją Vokietijos rankinio čempionate. Susitikime su vienu iš „Bundeslygos“ favoritų „Flensburg-Handewitt“ klubu, A. Malašinskas rezultatą išlygino iki finalinės sirenos likus žaisti 3 sekundėms, kai realizavo į varžovų vartus… Read More

Naujienos
2022-11-28

2022-11-26

2022-11-26

2022-11-23

A.Malašinsko įvartis išgelbėjo „Melsungen“ nuo pralaimėjimo Bundeslygoj...
2022-11-22

LRL – dramatiška „Dragūno“ rankininkų pergalė prieš čempionus
2022-11-19

Permaininga ir dramatiška kova iki pat finalinės sirenos – taip klostėsi Lietuvos rankinio lygos centrinė turo dvikova. Dviejų pastarųjų Lietuvos čempionatų nugalėtoja Vilniaus „Šviesa“ namuose priėmė po trejų metų pertraukos čempiono titulą siekiantį susigrąžinti Klaipėdos „Dragūną“. Visų rungtynių metu vyko… Read More